Çağlayan Regal Servisi


Çağlayan Regal Servis Hizmetleri

Çağlayan ve buraya bağlı tüm semtlere Teknik Servis hizmetinde bulunan firmamız Regal marka ürünlerinizin tüm arızalarını bakımlarını ve parça değişimlerini en kısa sürede tamir ederek sorunlarınızdan kurtulmanıza yardımcı olmaktadır.

Firmamız tüm Regal marka ürünlerinizin (Küçük Ev Eşyaları Hariç) arıza onarım, parça değişim ve bakımlarını yapmaktadır hizmet verdiğimiz ürünler hemen aşağıdadır.

  • Regal Buzdolabı Ürünleri
  • Regal Çamaşır Makinesi Ürünleri
  • Regal Kurutma Makinesi Ürünleri
  • Regal Bulaşık Makinesi Ürünleri
  • Regal Ocak ve Fırın Ürünleri
  • Regal Klima Ürünleri (İklimlendirme)

Hizmet Alanlarımız 

Tüm beyaz eşya ürünlerinizdeki parça değişimleri ve arızalar aynı gün içinde Çağlayan semtine özel mobil araçlarımız ile hizmette bulunmaktayız. Ürünlere göre hizmetlerimizi hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Çağlayan Regal Buzdolabı Servisi

Reagl buzdolaplarınızdaki donma, terleme, kompresör ve soğutmama arızaları uzman ekiplerimizce yerinde arıza tespiti yapılarak gerektiğinde parça dğeişimi (Orjinal ve Sıfır) yapılarak tamirleri yapılmaktadır.

Çağlayan Regal Çamaşır Makinesi Servisi

Kilosu ve modeli farketmeksizin tüm çamaşır makinelerinizdeki sıkma arızaları, su akıtma arızaları ve parça değişimleri aynı gün içinde yapılmaktadır.

Çağlayan Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinelerinizdeki yıkama sorunları, sepet ve parça değişimleri yapılmaktadır. Bulaşık makinesi pompa motoru değişimleride aynı gün içinde yapılmaktadır.

Çağlayan Regal Klima Servisi

Klima ürünlerinizin söküm, montaj ve parça değişimleri ile birlikte arızalarının onarımlarıda yapılmaktadır. Klimalarınızın yıllık periyodik bakım ve arızalarda aynı gün içinde tamirleri yapılmaktadır.

Hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Çağlayan Regal Servis Numarası
0212 238 72 22
0546 238 72 25

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.