Mecidiyeköy Regal Servisi


Mecidiyeköy Regal Teknik Servisi

Hizmet sektöründe öncü bir firma olmanın gururuyla tüm regal marka ürünlerinizin Bakım, Arıza, Teknik Destek, Servis hizmetlerimizi siz sayğıdeğer müşterilerimize en etkili bir şekilde bir yıl ustalık ve işçilik olmak üzere garanti kapsamına almaktayız. Regal beyaz eşya, Regal Klima Servisi, Regal Kombi Servisi, Regal Çamaşır Makinesi Servisi, Regal Bulaşık Makinesi Servisi, Regal Buzdolabı Servisi, Regal Kurutma Makinesi Servisi. Regal Elektirikli Süpürğe Servisi Ve Regal Fırın Ocak Servisi olarak tüm istanbul genelinde teknik servis hizmetlerimiz gezci servis ağımızla sürmektedir.

Bizler Bilge Teknik Servis olarak Uzman ekip ve ekipmanlarla hizmetlerimizi en üst kalitede sunmaktayız. Diğer kayıtsız ve işini dürüst yapmayan teknik servislerden sıyrılıp adını tüm istanbul bölğeleri olan Mecidiyeköy, beşiktaş, Mecidiyeköy, mecidiyeköy, kağıthane, çeliktepe, gültepe, etiler, ortaköy, hasköy, bebek, sarıyer, istinye, tarabya, cihangir, taksim, akatlar, ulus, göktürk, levent, maslak, gayrettepe, feriköy, kurtuluş, kasımpaşa, eyüp, alibeyköy, yeşilpınar, fatih, bayrampaşa, zeytinburnu olmak üzere tüm istanbul Anadolu Yakası & Avrupa Yakası olmak üzere Beyoğlu merkezli çalışan firmamız uzun yıllarında verdiği tecrübeyle teknik servis hizmetlerinde zirve olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Her bir teknisyenimiz özel eğitimli ve tecrübesiyle her sunduğu hizmetlerden övğü alarak firmamızı köklü bir firma yapma yolunada ilerlemekteyiz.

Mecidiyeköy Regal Arıza Servisi

Arızalı regal marka ürününüz bize geldiği andan itibaren en hızlı şekilde atölyemizde bulunan konusunda uzman teknisyenlerimiz regal marka ürününüz ne olursa olsun en makul bir şekilde arızayı tespit ederek müşteri danışmanımıza verdiği teknik bilgiler doğrultusunda müşteri temsilcimiz arızalı regal ürününüzün arızasının tespit bilgilerini size bildirerek ücretinin kabulü doğrultusunda en hızlı şekilde işlemlerini yaptıkları ürününüzü en hızlı şekilde size 3 iş günü içerisinde teslimatı yapılmaktadır.

Mecidiyeköy Regal Klima Servisi

Klima teknisyenlerimiz tüm regal marka klimalarınız ne model olursa olsun yeni nesil klima, salon tipi klima, siplit tipi klima, mobil klima, vrf klima, kaset tipi klima ve diğer R32 Gazlı Klima, R22 Gazlı Klima, R 410 Gazlı klima tiplerinin tümüne hizmet sunmaktayız. Firmamız tarafından yapılan tüm klima teknik servis hizmetlerimiz bir yıl garantili olarak sunulmaktadır.

Mecidiyeköy Regal Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinenizde olası arızalardan olan su boşaltmıyor, Sıkma yapmıyor, Hiç Çalışmıyor, Elektirik gelmiyor, Programı bitirmiyor, Sıkam yaptığı sırada çok ses yapıyor ve diğer tüm ragal marka çamaşır makinenizde olası arızalar firmamız tarafından en etkili bir şekilde işinin ehli teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Parça ve işçilik olmak üzere bir yıl garantili bir şekilde en güvenilir ve en kaliteli bir şekilde teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır.

Mecidiyeköy Regal Bulaşık Makinesi Servisi

Regal marka bulaşık makinenizde genel arıza olarak güzel yıkamıyor gibi sorunlarınızdaki ana sebep bulaşık makineniz yaz ısıtma yapmıyor yada kullandığınız tablet veya deterjanınız bayat olabilir. Bulaşık makinenniz hiç çalışmıyor ise ana sebepi anakartınız yüksel woltaj veya düşük woltaj sorunları nedeniyle sorun yaşanmaktadır. Genel sorunlardan biride olan bulaşık makinelerde altından su akıtmasıdır.

Mecidiyeköy Regal Kurutma Makinesi Servisi

Teknik servisimiz regal kurutma makinelerinin tecrübeli teknik çalışanlarımızla her zaman en üst kalitede regal kurutma makinesi tamir, bakım, onarım ve montaj işlemlerinizi bir yıl en kaliteli şekilde garantili olarak yapmaktayız.

Mecidiyeköy Regal Buzdolabı Servisi

Buzdolabınızda bir arızamı var bize ulaşarak arıza kayıt açtırmanız yeterli olacaktır iletişim numaralarımız olan (212)254 04 44 (546)238 72 25 Telefonlarımızı aramanız ve müşteri danışmanımıza adres ve isim telefon bilgilerinizi bırakmanız yeterli olacaktır. Uzman teknik ekiplerimiz aynı gün içerisinde adresinize işyerinize ofisinize gelerek arızalı regal marka buzdolabınızın arıza tespitini yaparak en hızlı bir şekilde siz değerli müşterilerimize en güvenilir hizmeti sunmaktayız.

Mecidiyeköy Regal Elektrik Süpürgesi Servisi

Mecidiyeköy Regal Beyaz Eşya Servisi

Mecidiyeköy Regal Özel Servisi

MECİDİYEKÖY REGAL TEKNİK SERVİS NUMARASI
(0212) 254 04 44
(0212) 238 72 22
(0546) 238 72 25